Çekiliş Var!!!

Çekiliş Var!!!Herkese merhaba! Yeni bir çekilişle geldim, bu kez kitabımız Destek Yayınları'ndan çıkan Erkan Sarıyıldız tarafından kaleme alınan "Tüy Gibi Hafif". İsterseniz önce bir kitabımızı tanıyalım.
Tüy Gibi Hafif


Sayfa Sayısı: 224
Destek Yayınları
2014
15 tl


Kitap Tanıtımı

Bugüne kadar kendini geliştirmek için onlarca kitap okudun, yöntemler denedin, bilenlere sordun. Amacın yaşamın sırrına ulaşmak, daha keyifli ve mutlu olmaktı. Ama okudukça, denedikçe, sordukça kafan daha çok karıştı. 

Ben de senin geçtiğin yollardan geçtim, aynı süreçleri yaşadım, aynı kafa karışıklıkları arasında bunaldım. En sonunda herkesin söyleyip yazdıklarının ötesinde, daha güzel bir yaşama ulaşmanın yolunun şu iki sözden geçtiğini öğrendim:

"Bırakmayı öğrenmek ve kabul etmek."

Senelerdir yaşadığın olaylardan sana kalanları biriktirip, senden neleri götürdüklerinin farkında olmadan sırtında taşıyorsun cancağızım. Pişmanlıklar, korkular, affedilmemişlikler, ötelenmişliklerin sis perdesi arasında yolunu bulmaya çalışıyorsun.

Biliyorum herkes sana kendine eklediklerinle yüceleceğini öğretti. Ben ise bu ezberi bozuyorum. "Yücelmenin yolu hafiflemekten, bırakmayı öğrenmekten geçiyor."

Ne kadar çok yükünden kurtulursan, o kadar kolay yükselecek ve ulaştığın her yeni düzeyde yaşamının ne kadar kolaylaştığını göreceksin.

Sana balonundaki safraları atman için kolayca uygulayacağın yöntemleri ve senelerin bana kattığı tecrübelerden damıttığım önerilerimi yazdım dostum.

Hayatındaki yükleri atmaya ve balonunu en yükseklerdeki cennetine doğru uçurmaya hazır mısın?


Çekiliş için buyurun :) 


a Rafflecopter giveaway

11 yorum:

 1. Merhaba kitabi cok merak ediyorum katildim cekilisinize
  gfc : serdarberkay35
  mail : serdarberkay35@gmail.com

  YanıtlaSil
 2. sibel-der@hotmail.com sibel derici olarak takipteyim

  YanıtlaSil
 3. Merhabaa! Kitabı çok merak ediyorum ^^ Umarım şans benden yana olur ve kazanabilirim.
  gfc; Kitap Okuyan Kralice
  mail; esra_2001b@hotmail.com

  YanıtlaSil
 4. Bende katıldım :)
  gfc; bayan odun

  YanıtlaSil
 5. Merhaba
  Bloğunuzu meltem zöngör olarak takibe aldım
  meltemzongor@hotmail.com
  Sevgiler:)

  YanıtlaSil

BLOG DESIGN BY BİR OTAKUNUN DÜNYASI