Hiç Ayrılmayalım- Anne Dayton&May Vanderbilt, Yazar Hayatı(1. Gün)

Anne Dayton&May Vanderbilt
 
 Anne San Jose, California doğumludur. Çocukluğunu orada Nintendo(Bilgisayar oyunu imiş, ben de yeni öğrendim :D) oynayarak ve “The Facst of Life” izleyerek geçirmiştir. 

Daha sonra kendini geliştirmek için Princeton’a gitmiştir. Dört yıl boyunca geçen eğitim süreci sonunda dereceyle mezun olmuştur. 

Birkaç yıl sonra bir adam kalbini çalmış ve Brooklyn’e yerleşmişlerdir. Orada editör olarak çalışmaktadır. Kötü korku filmlerine bayılır ve iyi bir satranç oyuncusudur. 

May Panama City, Florida’da doğup büyümüştür. Baylor Üniversitesi’ni bitirdikten sonra Baltimore’da John Hopkins Üniversitesi’nde “Yaratıcı Yazarlık” okumuştur. 

Dört yıl boyunca Brooklyn’de yaşamış ve Random House’ta editör
yardımcılığı yapmış, ardından da San Francisco’ya taşınmıştır. 

May, kendi peynirini kendi yapan, doğal yaşam aşığı biridir. 

Anne ve May Random House’ta çalışırken tanışmışlardır. May’in yaptığı bir şakaya Anne’in verdiği cevapla başlamıştır dostlukları. O günden beri birbirlerinin destekçisi olmuşlardır. 

Birlikte yazı yazmanın nasıl bir şey olduğunu soranlara muhteşem cevabını verir ikili. Fikirleri ortaya koyup tartışmayı sonra da uygun olanı bulmayı sevdiklerini söylüyorlar.Tur başlar da çekiliş olmadan olur mu hiç? Hem facebook sayfamızdan hem de bloglarımız üzerinden yaptığımız yarışmalara katılabilirsiniz :))

Facebook yarışmamıza buradan katılabilirsiniz :))

Raff çekilişimiz için buyurun :))
a Rafflecopter giveaway

6 yorum:

 1. merhaba tur için teşekkür ediyorum. ve herkese bol şans diliyorum . sevgiler:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Katılımız için biz teşekkür ederiz, bol şanslar :))

   Sil
 2. Merhabalar bende katıldım :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba, hoşgeldiniz :)) Bol şanslar :))

   Sil

BLOG DESIGN BY BİR OTAKUNUN DÜNYASI